Víkend rodičů s dětmi

Začalo nám jaro, a to znamená jediné. Opět se blíží víkend rodičů s dětmi !

Letošní ročník bude téměř ve všem úplně jiný než roky předchozí. Stala se totiž obrovská tragédie! I kdyby ta tragédie byla o polovinu méně obrovská, tak by byla pořád větší než obr na chůdách…Ano…až takhle velká je…Nebudeme Vás už déle napínat a řekneme, co tak strašného se stalo. Neznámý pachatel se vloupal do našich hlav a ukradl všechny nápady. Veškeré plány a myšlenky spojené s letními tábory v roce 2017 jsou pryč :-( Budoucnost všech čtyř běhů je v ohrožení. Po pachateli pátráme.

Na víkend rodičů s dětmi jsme dokonce zajistili exkluzivní účast dvou tajných pánů až s dalekého Blondýna, kteří prý vědí jak zloděje myšlenek vypátrat. Sami na to, ale nestačí. Potřebují i Vás a Vaše (Naše) děti!

Co musíte udělat, abyste se stali součástí tohohle jedinečného dobrodružství? Stačí sebrat odvahu a dorazit na víkend rodičů s dětmi na Svojanov. Víkend je určen pro všechny naše táborníky (včetně těch, co ještě netrpělivě čekají na seznamech náhradníků) a v případě zájmu i pro jejich mladší sourozence, co ještě na tábor nemohou. No a hlavně i pro vás, rodičové, prarodičové či další dospěláci, co nemají strach.

Termín víkendu rodičů s dětmi na Svojanově: 13. 05. 2017 - 14.05.2017

Příjezd: v sobotu 13. 05. 2017 v 09:30 - 10:00 hod

Odjezd: v neděli 14. 5. 2017 po snídani

Ubytování: pravé tábornické v našich chatičkách

Jídlo a pitný režim: zajištěno od sobotního obědu až po nedělní snídani ( zajištěn i pitný režim pro rodiče po uložení dětí k spánku)

Cena: 300 Kč za osobu - děti do 5 let zdarma (platba bude probíhat předem - převodem na účet)

Co si zabalit? SPACÁK, pohodlné sportovní oblečení, dobrou náladu a dostatek odvahy (tatínkové vlastní půllitr ).

Na tuto akci se prosím závazně přihlašujte na emailovou adresu , kam prosím uveďte následující údaje:

1. Jména a příjmení všech účastníků
2. Věk dětí
3. Telefonní kontakt

Následně Vám budou zaslány údaje k platbě.

P. s - Po zkušenostech z předchozích let raději doplníme, že půllitr je nádoba, do které se čepuje pivo, nikoliv flaška tvrdého alkoholu 😊

Za organizační tým se na Vás těší , a další dospěláci z Občanského sdružení Naše děti.
 
 
 
TOPlist