Zuza

Zuzana Hrochová

Ahoj,

jmenuji se Zuzana a mou hlavní úlohou je tvorba celotáborové hry (CTH). Vedle této kreativní činnosti zastávám ještě funkci zástupce hlavního vedoucího. Táborový život je mou součástí již od malička a Jitřenku vnímám jako pomyslný cíl této cesty. K založení tábora pod hlavičkou OS NašeDěti mě dovedly roky strávené v oddílu, a posléze v pozici vedoucího, na Svojanově, díky kterým se mi naskytla možnost založit další turnus v prostorách Jitřenky.

V osobním životě jsem studentkou Jazykové a literární kultury, s oblibou chodím do přírody, věnuji se mému buldočkovi či si užívám společné chvíle s rodinou a přáteli.

Typická je pro mě soutěživost a fakt, že nerada prohrávám, ovšem právě tyto dvě zdánlivě negativní vlastnosti jsou to, co mě vždy donutí podávat má maxima.

Pokud váháš, zda jet na tábor, protože bys kvůli věku nazačal/a v nejmladším oddílu tak Ti z vlastní zkušenosti radím, abys bez okolků vyplnil/a přihlášku, protože i já se v roce 2012 na Svojanov připojila k ucelené partě s obavou, zda zapadnu. A víš co? O deset let později, v létě roku 2022, otevírám bránu na Jitřence, kde netrpělivě vyhlížím naše první táborníky a nemohu se dočkat chvíle, kdy i jim předám tu radost z léta stráveného na táboře.
zavřít okno