Honza

Jan Kulhavý

Ahoj, moje jméno je Honza a jsem hlavní vedoucí Jitřenky, takzvaný hlavas. Starám se tedy o celý chod tábora a mám přehled o všem, co se v něm děje. Snažím se, aby vedoucí a dospěláci na táboře byli ti nejlepší ze všech a dohlížím na tvorbu programu, her, úklid a kvalitu jídla, aby byl tábor nabitý skvělými aktivitami v příjemném prostředí, do kterého se k nám budete každoročně s nadšením vracet.

Svůj čas mimo tábor věnuji studiu práv na univerzitě v Praze, což mě opravdu baví a obohacuje to můj život určitým řádem. Ačkoliv je mé studium časově vcelku náročné najít si chvíli na volnočasové aktivity a záliby je v životě velmi důležité a od toho je v mém životě judo. Kromě sportu působím jako instruktor na adaptačních kurzech pro první ročníky středních škol.

Moje táborová historie? Vše začalo na druhém běhu tábora Svojanov, kde jsem se shodou okolností seznámil se Zuzkou. Tenkrát jsme nemohli tušit, že se o deset let později naše táborové přátelství stane něčím, z čeho vzejde Jitřenka. Táborová historie nás ale pojí s vícero vedoucími, proto si troufám říci, že u nás najdete ucelený a přátelský kolektiv plný veselých a nadšených lidí, kteří léto na táboře milují od dob svého dětství. To, jak si každý z nás nese v srdci táboření je hodnota, kterou chceme předat dál a budovat něco, co tu po nás jednou zůstane pro další generace - což ovšem hodně předbíhám.

Budu moc rád, když budeš součástí naší party a věřím, že Jitřenka bude i pro Tebe místem, kam se budeš rád/a vracet.
zavřít okno