Nela

Další odchovanec z naší akademie 910 je dlouholetá účastnice Nelča. Letošní účastí otevírá druhou dekádu svého působení na Svojanově, tentokrát již mezi dospělými jako praktikantka.
Je to velmi nadaná a vášnivá sportovkyně, závodně se věnuje atletice, zejména běžeckým, překážkovým disciplínám. Její zápal a soutěživost jsou natolik velké, že ji nezastaví nic, dokonce ani vlastní zranění. Například na legendárním závodu psích spřežení dotáhla svůj tým k vynikajícímu umístění i přes vymknutý kotník. Pravděpodobně ji pohánělo nekončící soupeření s jejím bratrem Benem, podobně nadaným sportovcem.
Nezahálí ani v bojových sportech, říká se o ní, že si dokáže hravě poradit i s konvojem vzrostlých kluků. Výsledkem jejího sportovního snažení je neustálý pobyt na zdravotce, kde zdravušky musí zásobovat vlastnoručně kreslenými obrázky. Oblíbený módní doplněk Nelči jsou různobarevné tejpy, o které se s každým ráda podělí. Těšíme se na její příspěvek do vedoucovských řad a věříme, že se letos vrátí s úsměvem na tváři a pouze s pár škrábanci.
zavřít okno