AKTUALITY
 

Online přihlášky jsou spuštěny. IV. termín má ještě volná místa!

I. termín: Svojanov - od 29.06.2019 do 13.07.2019 - tradiční první běh Svojanova (více informací zde). V tuto chvíli máme plno. Pokud se přesto přihlásíte na I. termín, zařadíme vás mezi náhradníky. Když se místo uvolní, budeme vás obratem informovat.
II. termín: Svojanov - od 13.07.2019 do 27.07.2019 - tradiční druhý běh Svojanova (více informací zde). V tuto chvíli máme plno. Pokud se přesto přihlásíte na II. termín, zařadíme vás mezi náhradníky. Když se místo uvolní, budeme vás obratem informovat.
III. termín: Svojanov - 27.07.2019 do 10.08.2019 - tradiční třetí běh Svojanova! (více informací zde). V tuto chvíli máme plno. Pokud se přesto přihlásíte na III. termín, zařadíme vás mezi náhradníky. Když se místo uvolní, budeme vás obratem informovat.
IV. termín: Svojanov - 10.08.2019 do 24.08.2019 - již potřetí! (více informací zde).
 

Jak bylo na táborech 2018? Podívejte se do našich kronik:

1. běh: popletenedejiny.galerie.nasedeti.cz

2. běh: japonsko.galerie.nasedeti.cz

3. běh: svojanovcity.galerie.nasedeti.cz

4. běh: legendaoruzi.galerie.nasedeti.cz
 

 

Nepřehlédněte

Kroniky z táborů naleznete zde.

To jsme my, táborníci

Neznáte naše vedoucí? Mrkněte sem.
 

Naši sponzoři

Pokud máte zájem sponzorovat naší neziskovou organizaci, například formou cen do soutěží na naše dětské tábory, neváhejte nás kontaktovat.
RychléReference.cz - Reference o firmách na jednom místě
 

Některé reakce rodičů po táborech

Poděkování

….a ještě jednou chceme poděkovat za tábor, který jste společně se všemi vedoucími, kuchařkami... připravili pro naše děti. Dcera na své nové kamarádky a kamarády z rodiny i oddílu často vzpomíná a již teď se těší na další letní prázdniny.

Poděkování

Velké poděkování všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu tohoto tábora! Díky!

Poděkování

Díky moc všem za organizaci tábora. Dcera byla poprvé a jsme rádi že byla s vámi. Byla nadšená a příští rok by ráda znovu. Užijte si zbytek léta.

Poděkování

Velké poděkování Vám všem za každodenní péči a kreativitu pro naše poklady. DĚKUJEME

Děkujeme moc za nezapomenutelny zážitek. Všichni kteří se starají o naše děti - klobouk dolů. Budeme se těšit příští rok.

Tento turnus je perfektně připraveny. Všichni dospělí, kteří se angažují, zaslouží pochvalu. Doporučuji všem, jejichž děti chtějí na nezapomenutelný tábor.
 
 
TOPlist