Organizační pokyny Smluvní podmínky GDPR Ke stažení
 

Organizační pokyny

Pokud s námi chcete jet na tábor, nebo přihlásit své dítě, přečtěte si pozorně následující organizační pokyny. Pamatovat si vše nemusíte, stačí se sem podívat kdykoliv během roku, klidně i v době konání tábora.

Přihlášení na tábor

Než vyplníte přihlášku, přečtěte si pozorně tyto organizační pokyny: Smluvní podmínky, Informace o zpracování osobních údajů a Táborový řád.
Přihlašovací formulář pečlivě vyplňte na našich stránkách (Přihlášky).
Přihlášku ještě jednou zkontrolujte. Můžete si ji, pro vlastní potřebu, vytisknout na papír nebo do PDF souboru (celkem 3 stránky). Pokud zjistíte jakékoliv nesrovnalosti, napište nám hned na , abychom informace v naší databázi opravili.
Pokud jste si přihlášku nevytiskli, či neuložili hned po přihlášení, naleznete ji zde. Přihlašovací údaje (číslo přihlášky a kontrolní kód) Vám přišly e-mailem.
Nejpozději za týden, ale zpravidla rychleji, od nás dostanete zprávu (e-mail), zda je pro vás místo rezervované a můžete tedy zaplatit zálohu.
Dítě je závazně přihlášeno po potvrzení rezervace z naší strany a uhrazení zálohy 3 000 Kč do 31. 1. 2023 (nebo ve lhůtě 1 měsíce po přihlášení - pro přihlášky zaslané v roce 2023).
O připsání zálohy na náš účet Vás budeme rovněž informovat e-mailem.

Platba

Cena našich táborů v roce 2023 je 7 100 Kč.
Zálohu 3 000 Kč zaplaťte do 31. 1. 2023 (nebo ve lhůtě 1 měsíce po přihlášení - pro přihlášky zaslané v roce 2023).
Zbývající část uhraďte do 30. 4. 2023.
Číslo účtu: 19-7533020217 / 0100
Variabilní symbol: číslo přihlášky (přišlo Vám e-mailem). V opačném případě nemusí být platba rozpoznána - děkujeme za pochopení.
Pokud potřebujete vystavit fakturu, napište si prosím na . Nezapomeňte uvést potřebné fakturační údaje, především IČ a název firmy.
Pro I. termín nabízíme dopravu autobusem z Trutnova. Platbu 800 Kč proveďte též převodem na náš účet nejpozději do 30. 4. 2023. Následně autobus objednáme a vrácení platby v případě odhlášení z dopravy tedy není možné (pokud se nenajde náhradník).
Odjezd autobusu: Trutnov, ZŠ Komenského 399 ve 12.00 hod.

Před odjezdem

Vybavte děti na tábor s přihlédnutím k „Doporučenému seznamu věcí" (ke stažení zde) a specifickým potřebám dítěte. Na táboře není možné dětem prát prádlo.
Menším dětem označte věci jménem a příjmením.
Dítě vybavte dostatečně teplým spacím pytlem, noci v údolí mohou být chladné.
Zvažte, zda-li děti s sebou potřebují mobilní telefony, cennosti nebo snadno rozbitné věci. Nebereme za ně zodpovědnost. Na 1. turnusu jsou mobilní telefony zakázany.
Nezapomeňte s sebou vzít:
- posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (stačí kopie, formulář ke stažení zde),
- prohlášení zákonných zástupců dítěte o bezinfekčnosti (ke stažení zde),
- kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie).
Bez těchto dokumentů nemůžeme dítě na tábor přijmout.
Nástup na tábor Svojanov:
- I. termín: 01. 07. 2023 od 14 do 16 hod
- II. termín: 15. 07. 2023 od 17 do 18 hod
- III.termín: 29. 07. 2023 od 17 do 18 hod
- IV. termín: 12. 08. 2023 od 17 do 18 hod

Cesta na tábor Svojanov

Tábor se nachází mezi obcemi Svojanov a Hamry (49°38'07.6"N 16°23'45.5"E).
Cesta z Poličky: V Poličce směrem na Jedlovou. Dále do Bystrého, zde pokračujte směr Svojanov, asi 1 km za obcí Hamry minete hotel Otakar, o kousek dál se vpravo ve stráni nachází náš chatový tábor. Vpravo od silnice bude umístěno zřetelné označení, čekat tu na vás budou naši vedoucí. Parkujte prosím u silnice či v dolní části tábora.
Cesta z Letovic: Od Letovic se dejte směrem na Křetín, Bohuňov, dále do Svojanova, tam směr Polička, asi 1,5 km od první křižovatky za Svojanovem uvidíte vlevo ve stráni tábor. Po levé straně bude také zřetelné označení, čekat tu na vás budou naši vedoucí. Parkujte prosím v dolní části tábora.
Pokud jste v přihlášce uvedli zájem o dopravu autobusem (I. termín), obdržíte podrobné informace o odjezdu autobusu e-mailem nejpozději 20 dní před táborem (včetně informací o zpáteční cestě).

Na táboře

Při předání dítěte podrobně informujte o jeho aktuálním zdravotním stavu a eventuálních chronických onemocněních a indispozicích. Na tábor nebude přijato dítě v případě zjištění pedikulózy (vší).
Po nástupu do tábora vedoucí vyberou od dětí peníze, nože a mobilní telefony, uloží je u hospodáře do trezoru a jsou jim vydávány podle jejich potřeby. Je to opatření proti ztrátám nebo krádežím.
Děti budou jíst v jídelně vybavené nádobím a příbory. Podává se snídaně, svačina, oběd, svačina a teplá večeře. Na požádání dostane dítě jídlo kdykoli od budíčku do večerky. Pitný režim nepřetržitě.
Telefon do tábora: 777 654 371 - volejte v době od 13.00 do 14.30 hodin.
Adresa na tábor Svojanov:
"Jméno dítěte"
LDT Svojanov
NAŠE DĚTI, z.s.
569 73 Svojanov u Poličky 36

Pokud se rozhodnete zaslat dítěti balík, posílejte pouze balené potraviny s datem spotřeby a neposílejte potraviny podléhající zkáze (např. ovoce, zeleninu, koláče, buchty atp.).

Návrat domů

Poslední den tábora si děti převezměte mezi 9. a 10. hodinou. Parkujte prosím ve spodní části tábora.
Všechny zdravotní dokumenty dostanou děti přímo do zavazadel nebo si je vyzvedněte u našich zdravotníků.
 
 
 
TOPlist