Organizační pokyny Smluvní podmínky Ke stažení GDPR
 

Organizační pokyny

Pokud s námi chcete jet na tábor, nebo přihlásit své dítě, přečtěte si pozorně následující organizační pokyny. Pamatovat si vše nemusíte, stačí se sem podívat kdykoliv během roku, klidně i v době konání tábora.

Přihlášení na tábor

Než vyplníte přihlášku, přečtěte si prosím pozorně tyto Organizační pokyny, Smluvní podmínky, Informace o zpracování osobních údajů a Táborový řád.
Přihlašovací formulář pečlivě vyplňte na našich stránkách (www.nasedeti.cz/prihlasky).
Přihlášku si vytiskněte (celkem 3 stránky), zkontrolujte (případně doplňte či opravte) a podepište. Pokud jste si přihlášku nevytiskli hned po přihlášení, naleznete ji zde. Přihlašovací údaje (číslo přihlášky a kontrolní kód) vám přišly mailem.
Podepsanou přihlášku oskenujte (3 stránky) a pošlete do 14 dní na (případně poštou na adresu: Martin Kopecký, Kollárova 607, 508 01 Hořice). Jinak bude vaše rezervace stornována.
O přijetí přihlášky vás budeme informovat e-mailem.
Dítě je závazně přihlášeno po uhrazení zálohy 1 000 Kč do 31.1.2019 (nebo ve lhůtě 1 měsíce po přihlášení pro přihlášky zaslané v roce 2019).

Platba

Cena našich táborů v roce 2019 je 5 100 Kč.
Zálohu 1 000 Kč zaplaťe do 31.1.2019 (nebo ve lhůtě 1 měsíce po přihlášení pro přihlášky zaslané v roce 2019).
Zbývající část uhraďte do 15.5.2019.
Číslo účtu: 19-7533020217 / 0100
Variabilní symbol: číslo přihlášky (přišlo vám e-mailem). V opačném případě nemusí být platba rozpoznána - děkujeme za pochopení.
Pokud potřebujete vystavit fakturu, napište si prosím na . Nezapomeňte uvést potřebné fakturační údaje, především IČ a název firmy.
Pro I. termín nabízíme dopravu autobusem z Trutnova. Platba 600 Kč se provádí v hotovosti na místě odjezdu autobusu (Trutnov, ZŠ Komenského 399).
Pro III. termín nabízíme dopravu autobusem z Prahy. Platba 600 Kč se provádí v hotovosti na místě odjezdu autobusu (Praha, Černý Most).

Před odjezdem

Vybavte děti na tábor s přihlédnutím k „Doporučenému seznamu věcí" (ke stažení zde ) a specifickým potřebám dítěte. Na táboře není možné dětem prát prádlo.
Menším dětem označte věci jménem a příjmením.
Dítě vybavte dostatečně teplým spacím pytlem, noci v údolí mohou být chladné.
Zvažte, zda-li děti s sebou potřebují mobilní telefony, cennosti nebo snadno rozbitné věci. Nebereme za ně zodpovědnost.
Nezapomeňte s sebou vzít:
- posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (stačí kopie, formulář ke stažení zde),
- prohlášení zákonných zástupců dítěte o bezinfekčnosti (ke stažení zde),
- kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie).
Bez těchto dokumentů nemůžeme dítě na tábor přijmout.
Nástup na tábor:
- I. termín: 29. 6. 2019 od 9 do 11 hod
- II. termín: 13. 7. 2019 od 15 do 17 hod
- III. termín: 27. 7. 2019 od 15 do 17 hod
- IV. termín: 10. 8. 2019 od 15 do 17 hod

Cesta na tábor

Tábor se nachází mezi obcemi Svojanov a Hamry (49°38'07.6"N 16°23'45.5"E).
Cesta z Poličky: V Poličce směrem na Jedlovou. Dále do Bystrého, zde pokračujte směr Svojanov. Asi 1 km za obcí Hamry minete hotel Otakar, o kousek dál se vpravo ve stráni nachází náš chatový tábor. Vpravo od silnice bude umístěno zřetelné označení, čekat tu na vás budou naši vedoucí. Parkujte prosím u silnice či v dolní části tábora.
Cesta z Letovic: Od Letovic se dejte směrem na Křetín, Bohuňov, dále do Svojanova, tam směr Polička, asi 1,5 km od první křižovatky za Svojanovem uvidíte vlevo ve stráni tábor. Po levé straně bude také zřetelné označení, čekat tu na vás budou naši vedoucí. Parkujte prosím v dolní části tábora.
Pokud jste v přihlášce uvedli zájem o dopravu autobusem (I. a III. termín), obdržíte podrobné informace o odjezdu autobusu e-mailem nejpozději 20 dní před táborem (včetně info o zpáteční cestě).

Na táboře

Při předání dítěte podrobně informujte o jeho aktuálním zdravotním stavu a eventuálních chronických onemocněních a indispozicích. Na tábor nebude přijato dítě v případě zjištění pedikulózy (vší).
Po nástupu do tábora vedoucí vyberou od dětí peníze, nože, mobilní telefony, uloží je u hospodáře do trezoru a jsou jim vydávány podle jejich potřeby. Je to opatření proti ztrátám nebo krádežím.
Děti budou jíst v jídelně vybavené nádobím a příbory. Podává se snídaně, přesnídávka, oběd, svačina a teplá večeře. Na požádání dostane dítě jídlo kdykoli od budíčku do večerky. Pitný režim nepřetržitě.
Telefon do tábora: 777 654 371 - volejte v době od 13.00 do 14.30 hodin.
Adresa na tábor:
"Jméno dítěte"
LDT Svojanov
NAŠE DĚTI, z.s.
569 73 Svojanov u Poličky 36
Pokud se rozhodnete zaslat dítěti balík, posílejte pouze balené potraviny s datem spotřeby a neposílejte potraviny podléhající zkáze (např. ovoce, zeleninu, koláče, buchty atp.).

Návrat domů

Poslední den tábora si děti převezměte mezi 9. a 10. hodinou. Parkujte prosím ve spodní části tábora.
Všechny zdravotní dokumenty dostanou děti přímo do zavazadel.
 
 
 
TOPlist