Letní tábor SVOJANOV 2024 - I. termín

(Tábor je naplněn, pokud se přesto přihlásíte, zařadíme vás mezi náhradníky)
Termín: od 29.6.2024 do 13.7.2024
Místo konání: LDT SVOJANOV
Hlavní vedoucí: Darja Marzecová
e-mail:
Cena: 7100 Kč
Přihláška: online přihláška
 

POJEĎ S NÁMI NA SVOJANOV!

Chceš zažít léto plné dobrodružství? Letní dětský tábor Svojanov je to pravé místo! Budeš mít možnost zkusit si vše, co patří na správný letní tábor. Zaručeně nepřijdeš o přespání pod širákem, výlety do přírody, společný zábavný program, soutěžní atmosféra, zábava v lese, oddílové aktivity, velký táborák a další nezapomenutelné zážitky.
Každý z jednotlivých běhů tábora má pro daný rok zvolenou celotáborovou hru. Témata mohou být rozmanitá, přesto dávají do chodu tábora specifickou atmosféru a provázejí táborem tak děti i nejmladšího věku.
Spíme v chatkách,obědváme v jídelně a pokud počasí dovolí, tak se koupáme i v našem bazénu.
 

BUDE TO MŮJ PRVNÍ TÁBOR

Výborně, staneš se dalším naším táborníkem nebo tábornicí na Svojanově!

Máme pro Tebe připravený pestrý program, při kterém se rozhodně nebudeš nudit. Budeš mít šanci poznat nové kamarády. Neboj se pozvat i svého kamaráda, který by mohl jet s Tebou na tábor. A ještě si prohlédni naše fotky z minulých roků ať vidíš, co za legraci Tě u nás čeká. A neboj, na stýskání po rodičích u nás nemáme čas a tvůj oddílový vedoucí Ti určitě přečte před spaním pohádku.
Těšíme se na Tebe!
 

Jak se přihlásit na tábor

Online přihláška s možností okamžité rezervace místa je zde. Na této stránce naleznete podrobnější informace o přihláškách.
 

PRVNÍ BĚH

Hurá na 1. běh!

...I když pršelo, bylo veselo,
když nás dětský smích zahřál na srdcích.

Říci chceme vám, přijeďte zas k nám,
čekáme tu zas, příští rok na Vás,
tady na louce, v lese v potoce…

Víš o tom, že náš tábor má svou hymnu? Jmenuje se Vodník a zazpívat si jí můžeš několikrát za tábor. Určitě ji uslyšíš vždy na prvním a posledním nástupu. Chceš si ji s námi také zazpívat? Pojeď s námi na Svojanov!
Na náš běh jezdí všichni, kteří se už nemohli dočkat léta, chtějí si tábor užít naplno, a hlavně s úsměvem. Dětem nabízíme připravené oddílové programy, celotáborovou hru nebo volnočasové aktivity a jiné zážitky.
 

CO JE CELOTÁBOROVÁ HRA ?

Celotáborová hra je soubor připravených her, do kterých se zapojí celý tábor. Děti jsou většinou rozdělené do herních skupin, hezky namíchané napříč věkem. Děti tam můžou poznat více kamarádů nejen ty ze svého oddílu, kde tráví většinu času. Snažíme se vymyslet hry tak, aby se mohli zapojit úplně všichni. I ti nejmenší táborníci. Především celotáborová hra je každý rok jedinečná, díky tomu se děti těší na další léto a jsou napjatí, co bude za příští rok za téma.
 

KDO SE O VAŠE DĚTI STARÁ?

Děti jsou u nás rozděleny podle věkových kategoriích do oddílů. Každý oddíl má svého vedoucího, k nejmenším dětičkám vždy i praktikanta. Většina vedoucích s námi jezdí na tábor již léta. Jsou velmi zkušení a často jsou to dospěláci, kteří dříve jezdili na Svojanov jako děti. Samozřejmě jsou všichni seznámeni s pravidly bezpečnosti, chování na táboře a samozřejmě mají Osvědčení o schopnosti práce s dětmi.
Důležité postavení mají naše zdravotnice, které mají vždy potřebou kvalifikaci a laskavý přístup. Po příjezdu dětí evidují všechny informace o podávání léků dětem a celkově pečují o jejich zdravotní stav. Také trochu dohlížejí na to, aby se všem dětem na táboře líbilo, protože zdravotnice bývají většinou první, za kým děti přijdou s problémem. Během celého tábora dohlíží na zdravotní stav dětí a pravidelné užívání předepsaných léků.
Na táboře najdete další dospěláky. Jsou zde osvědčené paní kuchařky Míša a Olga, které s námi jezdí již pravidelně. Vaří nám jednak výborně, ale i zdravě. Když je potřeba umí vyhovět dětem s celiakií a jinou dietou.
Dále potkáte na táboře šikovné hospodáře, pečlivou uklízečku, kreativní zástupce a nejzodpovědnější osobu tábora, hlavní vedoucí.
 

Už jen zbývá zabalit a počkat na léto!

Tak ahoj na Svojanově!
 

Vedoucí, kteří s námi letos pojedou

      
 
 
 
TOPlist