Přihlášky na tábor Svojanov pro rok 2017 se právě připravují..Budeme vás informovat o jejich spuštění..

 

Letní tábor SVOJANOV 2017 - I. termín

Termín: od Sat Jul 01 00:00:00 CEST 2017 do Sat Jul 15 00:00:00 CEST 2017
Místo konání: LDT SVOJANOV
Hlavní vedoucí: Michaela Munzarová(Vališková)
e-mail:
Cena: 4800 Kč
Přihláška: online přihláška
 

Tábory na Svojanově mají pod hlavičkou sdružení Naše děti již více než desetiletou tradici. V roce 2017 se konají 4 běhy a 1. běh se koná od soboty 01.07. do soboty 15.07. Marek bude mít opět narozeniny.
Během 14 dnů tu děti aktivně stráví čas v kolektivu dětí a jejich vedoucích a to buď v oddíle nebo ve větší skupině při celotáborové hře. Program pro děti je postaven tak, aby si přišli na své sportovci i výtvarníci. Aktivity jsou rozvrženy způsobem, kdy během dne nezbývá čas na nudu a případný stesk po domově. Zároveň si ale dáváme pozor, abychom děti nepřetěžovali. Vyškolení vedoucí dbají na potřeby každého táborníka s tou nejvyšší péčí. Jídlo je pro děti zajištěno 5x denně a pokud jim to nestačí, paní kuchařka ráda podá výdejním okénkem i něco navíc.
Tábor se nachází nedaleko vesnice Svojanov, uprostřed lesů, v údolí, kterým protéká potok Křetínka. Součástí areálu tábořiště jsou kromě zděné budovy se sociálním zařízením, jídelnou, hernou a zdravotním zázemím i fotbalové a volejbalové hřiště, ohniště, průtokový bazén a další sportoviště. Děti spí v dřevěných chatkách s podezdívkou po čtyřech. Oddíly jsou rozdělené podle věku a na dívky a chlapce. Snažíme se, aby každý táborník byl v oddíle spokojený a měl tam co nejvíce kamarádů. Často se ale oddíly při různých aktivitách spojují, takže si děti mohou najít kamarády i mezi staršími či mladšími dětmi.
Nejlepší vizitkou našich táborů jsou děti, které se k nám pravidelně každý rok vracejí a přivážejí s sebou své kamarády. Dnes jsou to už i velmi zkušení vedoucí, kteří z malých táborníků vyrostli. Prostředí táborové základny si můžete přijet prohlédnout v květnu, kdy se koná Víkend rodičů s dětmi. Pro další podrobnosti je dobré sledovat náš web. A jaké je naše moto? No přeci, že NEJLEPŠÍ LÉTO JE NA SVOJANOVĚ! 
 

Vedoucí, kteří s námi letos pojedou

        
 

Jak se přihlásit na tábor

Online přihláška s možností okamžité rezervace místa je zde. Na této stránce naleznete podrobnější informace o přihláškách a také možnost pro ty, co nemají přístup na internet.
 
 
 
TOPlist