Než se pustíte do vyplňování přihlášky

Trochu jsme letos upravili podobu přihlášek na náš tábor. Část informací jsme přesunuli na internet, abyste si nemuseli vše tisknout a pak si pamatovat, kam že jste všechny ty papíry založili. Než přistoupíte k vyplnění online formuláře přihlášky, prostudujte si prosím:
 

Organizační pokyny

 

Smluvní podmínky

 

Informace o zpracování osobních údajů

 

Zde je odkaz na online vyplnění přihlášky na tábor. Okamžitě po vyplnění a potvrzení tlačítkem "Odeslat" vám bude místo na táboře rezervováno. Rezervace platí 2 týdny, ale to už víte.
Pokud si s něčím nevíte rady, nebo máte s rezervací a tiskem přihlášky nějaký problém, zavolejte nebo napište. Kontakty jsou zde.
 

Online přihláška - všechny termíny máme plné :-(

Vyplnění zabere pár minut a není to nic těžkého. Nezapomeňte ji ale po registraci vytisknout a zaslat na naši adresu! Všechny k tomu potřebné informace se dozvíte po vyplnění přihlášky. Online přihlášku na Svojanov s možností okamžité rezervace naleznete zde.

Tisk přihlášky

Možná jste si přihlášku po vyplnění nevytiskli, nebo si jí potřebujete vytisknout znovu. Stačí vědět číslo přihlášky a kontrolní kód (tyto údaje vám přišly emailem) a použít následující formulář.
 
 
 
TOPlist